درباره شرکت

شرکت توليدي اولدوز لنت ترك در سال 1385 تاسيس و در سال ١٣86 توليد خود را با همکاري شركاء خارجي آغاز نمود. مدیر عامل و سرمایه گذار شرکت جناب آقای جلیل محمودی می باشد و با توجه به خط مشی و ارج نهادن ایشان به استفاده از نیروهای مجرب و متخصص این واحد تولیدی موفق شده تمامی ملزومات اولیه اعم از قسمتهای آهن زنی ، سیستم های مکانیزه پرس ، بچینگ ،چسب و رنگ با دستگاههای تمام اتوماتیک ، و همچنین تجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های کاملا بروز و استفاده از مواد درجه یک و کاملا استانداردتوانسته است محصولی تولید نماید که رضایت کامل تمامی مشتران را به ارمغان آورد .

لنت ترمز ULT به کمک بهبود فناوری منحصربفرد در تولید لنت ترمز با استفاده از مواد اولیه و دستگاههای تولید با استاندارد جهانی بر روی پیشرفت و ارتقاء هر چه بیشتر تمرکز داشته است .

این کارخانه با قدمتی بالغ بر ده سال و تجارب گرانبهایی که در طول این سالیان متمادی از کارشناسان زبده داخلی و خارجی کسب کرده است ، سعی در انتقال تکنولوژی برتر اروپایی به کشور و نیز افزایش دانش ایرانی داشته است. در نهایت، رضایتمندی مشتریان ، افزایش ایمنی خودرو ها ، کاهش میزان آلایندگی و بهبود کسب و کار از اهداف اصلی این مجموعه میباشد.

تمامی فاکتورهای علمی وفنی در تولید لنت ترمزهای ULT با استانداردهای روز دنیا و ایران لحاظ شده اند تا این لنت ترمز بدون ایجاد کمترین نویز و با ایمنی بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد .

فرمولاسیون بکار رفته در تولید ULT ، فرمولاسیون لنت ترمز Beser ترکیه میباشد که یکی از پیشگامان صنعت تولید لنت ترمز در اروپا و دنیا است .